Kalendář akcí 2011         

sobota 15.1. 19:30 Pyšely - Poprask na laguně
sobota 29.1. 17:00 Vzpomínky na Šanghaj
neděle 30.1. 15:00 O šilhavách nevěstách aneb moudrá ševcová
pátek 4.2. 20:00 Čelákovice, ples kouzelníků - Piráti, Komedianti, Kankán
sobota 12.2. 14:00 Slatiňany - Prodaná nevěsta
sobota 12.2. 18:00 Slatiňany - Prodaná nevěsta
sobota 19.2. 19:30 Mnichovo Hradiště - Poprask na laguně
pátek 25.2. 20:00 KARNEVAL
sobota 26.2. 10:00 Karneval pro děti do 3 let
sobota 26.2. 14:00 Karneval pro děti od 3 let
sobota 26.2. 20:00 KARNEVAL
pátek 25.2. 19:00 Počernice - Dandé (hraje DS Nová generace)
sobota 26.2. 18:00 Pardubice - Prodaná nevěsta
sobota   5.3. 16:00 Děčín - Prodaná nevěsta
středa  16.3. 10:00 Rakovník - Dandé (hraje DS Nová generace)
sobota 19.3. 19:00 Praha, Salesiánské divadlo - Prodaná nevěsta
neděle 27.3. 15:00 Valná hromada sokolské jednoty
pátek 1.4. 20:00 Brandýs nad Labem, Kino - Poprask na laguně
sobota   2.4. 19:00 Boskovice - Prodaná nevěsta
pátek 15.4. 19:00 Nevyléčitelní - DS Lány
pátek 15.4. 21:30 DANDÉ (hraje DS Nová generace)
sobota 16.4. 10:30 Třetí sudička - DS Čestín
sobota 16.4. 14:00 POPRASK NA LAGUNĚ
sobota 16.4. 19:00 PRODANÁ NEVĚSTA
neděle 17.4. 10:30 Strašidýlko z hradu Metrwill - DS Česká Skalice
neděle 17.4. 15:00 Jak byla čertům v pekle zima - DS Předměřice n.L.
neděle 17.4. 18:00 Večer tříkrálový - DS Zvoleněves
sobota 7.5. 20:00 POUŤOVÁ ZÁBAVA
pátek 13.5. 10:00 Divadelní Děčín - Dandé (hraje DS Nová generace)
sobota 14.5. 15:00 Litovel - Prodaná nevěsta
sobota 28.5. 14:15 Dětský den - Brandýs nad Labem - Pidipohádky
sobota 29.5. 14:00 Dětský den - Lázně Toušeň - Pidipohádky
sobota 4.6. 19:30 Libochovice - Poprask na laguně
sobota 11.6.  14:00 Brandýs nad Labem, Zámek - Pidipohádky
st-ne 15.-19.6.   ŠVÝCARSKO, Renens, Festival de Theatre en Herbe, et arts de la scène
sobota 25.6. 22:00 Všejany - předtančení Pomáda, Piráti
so-st 2.-6.7.   Harakykyrykýý 2011 - Sázava - divadelní volno
sobota 9.7. 11:00 ÚKLID, REKONSTRUKCE, OPRAVY SOKOLOVNY
4.8.-14.8.   Jiráskův Hronov
sobota 20.8. 19:30 Kyjov, Bukovanský mlýn - Poprask na laguně
sobota 3.9. 15:00 Brandýs nad Labem - Dandé (hraje DS Nová generace)
sobota 3.9. 17:00 Brandýs nad Labem - Poprask na laguně
čtvrtek 8.9. 20:30 Poděbrady, FEM AD - Dandé (hraje DS Nová Generace)
sobota 17.9. 18:00 Hradec Králové, Adalbertinum - Prodaná nevěsta
sobota 1.6. 15:00 Plzeň, Sokolovna Skvrňany - Prodaná nevěsta
pátek 14.10. 11:00 Hradec Králové - Být bohatý znamená odvahu
14.10.-16.10.   MISTROVSTVÍ ČR V ŠIPKÁCH
sobota 15.10. 14:00 Pyšely - Prodaná nevěsta
sobota 15.10. 18:00 Pyšely - Prodaná nevěsta, společenský večer
pátek 21.10. 20:00 Praha, Sokol Hostivař - Poprask na laguně
sobota 22.10. 12:00 BARÁČNÍCI - valná hromada
sobota 22.10. 17:00 Turnov - Prodaná nevěsta
pátek 28.10. 19:00 Praha, Jedličkův ústav - Pomáda, Kino
čtvrtek 3.11. 19:30 Říčany - Dandé (hraje DS Nová generace)
neděle 6.11. 15:00 Praha, Divadlo na prádle - Popelka (veřejná generálka)
neděle 6.11. 19:30 Praha, Divadlo na prádle - Popelka (premiéra)
sobota 12.11. 20:00 MARTINSKÁ ZÁBAVA
pátek 18.11. 20:00 Benešov - Dandé (hraje DS Nová Generace)
sobota 19.11. 17:00 POPELKA - 2. premiéra
sobota 26.11. 14:00 Mělník - Župní akademie
sobota 26.11. 19:00 BLUESBADGER FESTIVAL
neděle 27.11. 16:30 Lázně Toušeň - Advent, rozsvícení vánočního stromečku
neděle 4.12. 14:00  MIKULÁŠ, ANDĚLÉ A ČERTI V SOKOLOVNĚ 
pátek 9.12. 19:30 Praha, Meet factory - Kino
sobota 10.12. 18:00 Pyšely, sokolovna - Poprask na laguně
neděle 11.12. 14:00 VÁNOČNÍ HRA aneb co andělé zvěstovali -Divadlo KUFR
pátek 16.12. - Myslivci - Poslední leč
sobota 17.12. 14:00 Stará Boleslav - Vánoční vystoupení
sobota 17.12. 19:00 POSTEL aneb život není pro děti - Nová generace - uzavřená premiera
neděle 18.12. 13:00 Praha Kobylisy - Vánoční vystoupení
  SOKOLOVNA LÁZNĚ TOUŠEŇ

 

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode