Kalendář akcí 2012

sobota 14.1. - Myslivecký ples
sobota 21.1. 14:00 Praha, Strašnické divadlo - Prodaná nevěsta
sobota 21.1. 18:00 Praha, Strašnické divadlo - Prodaná nevěsta
neděle 22.1. 19:00 POSTEL aneb Život není pro děti - DS Nová generace
čtvrtek 26.1. 19:30 Turnov - Poprask na laguně
sobota 28.1. 18:00 Slatiňany - Poprask na laguně
pátek 10.2. 20:00 KARNEVAL - hraje kapela Druhej dotek
sobota 11.2. 10:00 Karneval pro děti
sobota 11.2. 14:00 Karneval pro děti
sobota 11.2. 20:00 KARNEVAL - hraje kapela Druhej dotek
pátek 17.2. 19:30 Praha, Divadlo Na Rejdišti - Postel  (hraje DS Nová generace)
sobota 25.2. 17:00 Benešov u Prahy, Divadlo Na poště - Prodaná nevěsta
pátek 2.3. 19:30 Praha, Divadlo Na Rejdišti - Postel (hraje DS Nová Generace)
sobota 3.3. 19:00 Chvaletice - Poprask na laguně
sobota 10.3. 19:30  PRÁZDNINY SNŮ  - DS Vojan Libice nad Cidlinou
sobota 17.3. 14:00 Wintrův Rakovník 2012 - Postel (hraje DS Nová Generace)
úterý 20.3. 19:30 Praha, Divadlo Na Rejdišti - Postel (hraje DS Nová Generace)
čtvrtek 22.3. 19:30 Praha, Divadlo Na Rejdišti - Postel (hraje DS Nová Generace)
pátek 23.3. 19:30 Lysá nad Labem - Poprask na laguně
sobota 24.3. 17:00 Spálené Poříčí - Prodaná nevěsta
neděle 25.3. 15:00 Valná hromada T.J. Sokol a výroční schůze divadelního souboru
pátek 30.3. 19:30  Honzlův Humpolec 2012  - Poprask na laguně
sobota 31.3. 17:00 Jihlava, Divadlo Na Kopečku - Prodaná nevěsta
úterý 10.4. 19:30 Praha, Divadlo Na Rejdišti - Postel (hraje DS Nová Generace)
sobota 14.4. 10:00 Sadská, Klicperovy divadelní dny - Poprask na laguně                  
sobota 21.4. 15:00 Valašské Meziříčí - Prodaná nevěsta
sobota 28.4. 17:00 Louny - Prodaná nevěsta
sobota 5.5. 20:00 Pouťová zábava
sobota 12.5. 15:00 Divadelní  piknik Volyně - Postel (hraje DS Nová Generace)
sobota 12.5. 20:00 Křest CD skupiny Boogiemen
sobota 19.5. 14:00 Brandýs nad Labem - Župní slet
sobota 26.5. 13:30 Brandýs nad Labem - Dětský den
neděle 27.5.   Lázně Toušeň - O víle Malvínce (dramatický kroužek)
sobota 2.6.   Dětský den - Lázně Toušeň - O hloupé ženě, O líném Šejdulovi
pondělí 11.6. 19:00 Praha, Divadlo na prádle - Popelka
sobota 16.6. 19:00 Pardubice, Východočeské divadlo - Prodaná nevěsta
sobota 23.6.   TOUŠEŇSKÉ LÉTO - Lázeňské scénky
neděle 1.7. 19:00 Praha, Divadlo ABC - Prodaná nevěsta
pondělí 2.7. 16:00 Praha, Divadlo Ypsilon - Poprask na laguně
pondělí 2.7. 19:00 Praha, Divadlo ABC - Prodaná nevěsta
sobota 28.7. 17:00 Praha, Festival Fiesta - Národní divadlo - Kino
sobota 28.7. 18:00 Praha, Festival Fiesta - Národní divadlo - Kino
3.-11.8.   Jiráskův Hronov
24.-26.8.   ÚKLID SOKOLOVNY A KOSTYMÉRNY!!!!!!!!
sobota 1.9. 18:00 Čelákovice - Poprask na laguně
sobota 8.9. 13:00 Stratov - Král Panpán, O líném Šejdulovi
sobota 15.9. 10:30 Poděbrady FEMAD - Postel (hraje DS Nová Generace)
sobota 22.9. 12:00 Pyšely - Kino, Pochod komediantů, Pidipohádky
sobota 29.9. 17:00 Hronov - Prodaná nevěsta
neděle 7.10. 17:00 Chotěboř - Popelka
pondělí 8.10. 10:00 Chotěboř - Popelka
sobota 13.10. 18:00 Chvaletice - Prodaná nevěsta
neděle 21.10. 13:30 Vzpomínková akce na Tomáše Sedláčka
sobota 27.10. 17:00 Rokycany - Prodaná nevěsta
pátek 9.11. 19:30 PAN POLŠTÁŘ - hraje soubor Divadelního ateliéru
sobota 10.11. 20:00  MARTINSKÁ ZÁBAVA  - hraje kapela Druhej dotek
sobota 17.11. 14:00 BARÁČNÍCI
neděle 18.11. 15:00 Praha, Divadlo U Valšů - Popelka
sobota 24.11. 19:00 BLUESBADGER FESTIVAL
sobota 1.12. 15:00 Velenka - Pidipohádky
neděle 2.12. 14:00 MIKULÁŠ ANDĚLÉ A ČERTI V SOKOLOVNĚ
neděle 2.12. 16:30 Rozsvícení Vánočního stromečku - náměstí
pátek 7.12. 10:00 Praha, Divadlo U Valšů - Popelka
neděle 9.12. 16:00 Kadaň - Popelka
čtvrtek 13.12. 9:30 Praha, Divadlo na prádle - Popelka
sobota 15.12. 14:30 Stará Boleslav - Vánoční trhy
pátek 21.12. - Poslední leč
pátek 28.12. 18:00 Výročí divadelního souboru - scénky a přátelské posezení

 

  SOKOLOVNA LÁZNĚ TOUŠEŇ

 

KALENDÁŘ AKCÍ 2011

 

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode