Kalendář akcí 2013

sobota 12.1. - Myslivecký ples
čtvrtek 24.1. 19:30 Mladá Boleslav - Poprask na laguně
sobota 26.1.   Příchovice u Přeštic - Prodaná nevěsta
pátek 15.2. 20:00 KARNEVAL - Klasickej postup
sobota 16.2. 17:00 Polná u Jihlavy - Prodaná nevěsta
sobota 16.2. 20:00 KARNEVAL - Klasickej postup
pátek 22.2. 19:30 Bělá pod Bezdězem MKZ - Kino, Loď
sobota 2.3. 14:00 PRODANÁ NEVĚSTA - organizují Baráčníci
sobota 2.3. 18:00 PRODANÁ NEVĚSTA - představení pro veřejnost
pá-ne 8.-10.3.   pronájem sokolovny - DS Klika
středa 13.3. 19:30 Mělník - Poprask na laguně
neděle 17.3. 15:00 Valná hromada T. J. Sokol Lázně Toušeň
sobota 23.3.   Plzeň, "Otevřeno" - Setkání
    VIII. národní přehlídka sokolských ochotnických divadel
pátek 19.4. 20:00

POSTEL aneb život není pro dětiNová generace T. J. Sokol Lázně Toušeň

sobota 20.4. 10:00

STARÉ POVĚSTI ČESKÉ aneb KROK ZA ČECHEM - T. J. Sokol Mratín

sobota 20.4. 14:00 A JE TO V PYTLI! - T. J. Sokol Lány
sobota 20.4. 17:00 SKAPINOVA ŠIBALSTVÍ - T. J. Sokol Opatov na Moravě
sobota 20.4. 20:00 PAN RADNÍ SI NEVÍ RADY - T. J. Sokol Předměřice n/L
neděle 21.4. 10:30 JAK TO BYLO S RŮŽENKOU - T. J. Sokol Česká Skalice
neděle 21.4. 14:00 JE TO V RODINĚ! - T. J. Sokol Kyjovice ve Slezku
neděle 21.4. 18:00

CESTA DO HLUBIN NÁRODA ČESKÉHO - T. J. Sokol Benátky nad Jizerou

sobota 27.4. 19:00 Spálené Poříčí - Poprask na laguně
sobota 27.4.   XVIII. Otevřeno v Kolíně - Setkání
sobota 4.5. 20:00 POUŤOVÁ ZÁBAVA - hraje kapela Druhej dotek
    VIII. národní přehlídka sokolských ochotnických divadel
sobota 25.5. 19:30 NA HRANĚ ŽIVOTA - T. J. Sokol Jilemnice
sobota 1.6. 13:30 Brandýs nad Labem, sokolák - Dětský den
sobota 1.6. 16:30 Stratov - Dětský den
neděle 2.6.  ? DĚTSKÝ DEN
neděle 16.6. 14:00 Přerov nad Labem - Pochod komediantů
sobota 29.6. 19:00 Čelákovice - Kino, Pidipohádka
5.-7.7.   Vodácký výlet Sázava
neděle 28.7.  17:00, 18:00 Praha, piazzeta Národního divadla - Kino
2.-11.8.   JIRÁSKŮV HRONOV
sobota 17.8. 20:00 Lázně Toušeň, Skleněná vila -  Poprask na laguně 
so-ne 21. 9.-22. 9. 18:00 Kroměříž - Prodaná nevěsta
sobota 5.10. 17:00 České Budějovice, KD Metropol - Prodaná nevěsta
pátek 11.10. 18:00 Starší dějiny Toušeně - Skleněná vila
neděle 20.10. 15:00 POHÁDKA PRO DĚTI - DS Čelákovice
čtvrtek 31.10.   Novější dějiny Toušeně - Skleněná vila
čtvrtek 14.11. 9:00 Chotěboř - Popelka
čtvrtek 14.11. 11:30 Chotěboř - Popelka
pátek 15.11. 9:30 POPELKA
pátek 15.11. 11:30 POPELKA
sobota 16.11. 20:00 MARTINSKÁ ZÁBAVA
neděle 17.11. 15:00 POHÁDKA PRO DĚTI - hraje DS Mělník
sobota 30.11.   BLUESBADGER FESTIVAL
neděle 1.12. 14:00  MIKULÁŠ ANDĚLÉ A ČERTI V SOKOLOVNĚ 
neděle 1.12. 16:30 Rozsvícení Vánočního stromečku - Náměstí sv. Floriana
pátek 6.12. 9:00 Praha, Divadlo Na Prádle - Popelka
pátek 6.12. ?11:00 Praha, Divadlo Na Prádle - Popelka
pátek 6.12. večer DOKONALÁ SVATBA - uzavřená premiéra NG
neděle 15.12. 14:00 Praha, Divadlo U Valšů - Popelka
neděle 15.12. 18:00 Praha, Divadlo U Valšů - Popelka
středa 18.12. 9:00 Praha Divadlo U Valšů - Popelka
pátek 20.12. večer Poslední leč
  SOKOLOVNA LÁZNĚ TOUŠEŇ

 

KALENDÁŘ AKCÍ 2011

KALENDÁŘ AKCÍ 2012

 

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode