Kalendář akcí 2014

sobota 11.1. 20:00 Myslivecký ples
úterý 14.1. 19:00 DOKONALÁ SVATBA - NoWhere
sobota 1.2. 14:00 Praha, Horní Počernice - Prodaná nevěsta
sobota 1.2. 18:00 Praha, Horní Počernice - Prodaná nevěsta
pátek 14.2. 20:00 KARNEVAL - hraje kapela Klasickej Postup
sobota 15.2. 10:00 Karneval pro děti
sobota 15.2. 14:00 Karneval pro děti
sobota 15.2. 20:00 KARNEVAL
sobota 22.2.   Nové Strašecí - Prodaná nevěsta
sobota 1.3.   Praha, Salesiánské divadlo  - Prodaná nevěsta
neděle 2.3. 15:00 PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU - Divadlo Akorát
neděle 2.3. 19:00 LÍBÁNKY VE ČTYŘECH - Divadlo Akorát
sobota 15.3. 18:00 Jilemnice - Prodaná nevěsta
neděle 23.3. 19:00 Semily - Popelka
pondělí 24.3. 9:00 Semily - Popelka
pondělí 24.3. 11:00 Semily - Popelka
sobota 29.3. 15:00 Valná hromada T. J. Sokol Lázně Toušeň
neděle 30.3.   Lomnice nad Popelkou - Popelka
pondělí 31.3.   Lomnice nad Popelkou - Popelka
pátek 25.4. 19:00 Brandýs nad Labem - Poprask na laguně
sobota 26.4. 10:00 Stará Boleslav - Den Země
neděle 27.4. 19:00 Praha, Divadlo Perštýn - Poprask na laguně
sobota 10.5. 15:00 SNĚHOVÁ KRÁLOVNA - hraje DS Tyl Čelákovice
sobota 31.5.   Brandýs nad Labem - Dětský den
neděle 1.6.   Lázně Toušeň - Dětský den
neděle 15.6. 16:30 Praha, přehlídka Poupění  - Kino
sobota 21.6. 13:00 PIDIPOHÁDKY - DS Lázně Toušeň
sobota 28.6. 20:00 DOKONALÁ SVATBA - DS Nová Generace
12.-13.7.   Vodácký výlet Ploučnice
sobota 12.7. 20:30 POSLEDNÍ LÉTO SÁRY BERNHARDTOVÉ - DS Horní Počernice
neděle 27.7. 17:00  POHÁDKA O MĚŠCI, BOTÁCH A JABLÍČKU  - DS Tyl Čelákovice
sobota 9.8. 20:00 POCTIVÍ SPOLEČNÍCI - DS Svatopluk Benešov
nedělě 31.8. 17:00 MĚLA BABKA ČTYŘI JABKA - DS Vojan Libice n. Cidlinou
nedělě 7.9. 20:00 PETR A LUCIE - DS nová generace + DS Toušeň
čtvrtek 11.9. 18:00  Představení knihy pamětí Ing. Pulkrábka 
sobota 20.9. 14:00 MONTESSORI
sobota 20.9. 14:00 Praha, Horní Počernice - Prodaná nevěsta
sobota 20.9. 17:00 Praha, Horní Počernice - Prodaná nevěsta
sobota 11.10. 18:00 Poprask na laguně - Divadlo Horní Počernice
sobota 18.10. 15:00 Prodaná nevěsta - Kolín
pondělí 3.11. 19:30 Poprask na laguně - Záložna, Benátky nad Jizerou
sobota 8.11. 20:00 MARTINSKÁ ZÁBAVA
neděle 9.11. 15 :00 SNĚHOVÁ KRÁLOVNA - DS Čelákovice
pátek 14.11. dopo Popelka - Švandovo divadlo
pátek 14.11. dopo Popelka - Švandovo divadlo
sobota 22.11. 14:00 BARÁČNÍCI
sobota 29.11. 18:00 BLUESBADGER FESTIVAL
neděle 30.11. 14:00 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
neděle 30.11. 17:00 Rozsvícení Vánočního stromečku - náměsti sv. Floriana
sobota 6.12. 19:00  PŘEDVÁNOČNÍ "MIŠ-MAŠ" MEJDAN 
sobota 13.12. dopo Vánoční odpoledne - Jimlín
sobota 13.12. 20:00 REVIVAL KAPELY (organizace Zuzka Šmejkalová)
pátek 19.12. večer Poslední leč
  SOKOLOVNA LÁZNĚ TOUŠEŇ

 

HISTORIE:

KALENDÁŘ AKCÍ 2011

KALENDÁŘ AKCÍ 2012

KALENDÁŘ AKCÍ 2013

 

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode