Kalendář akcí 2015 - historie

sobota 10.1.   Myslivecký ples
sobota 10.1. 19:00 Poprask na laguně - Louňovice
sobota 24.1. 19:00 PĚT ZA JEDNU - DS Nová generace
neděle 25.1. 15:00 Jak si čerti hráli na divadlo - Petrpaslíkovo divadlo
neděle 25.1. 18:00 Promítání - Historiská procházka po Lázních Toušeni
sobota 7.2. 17:00 Prodaná nevěsta - Sedlčany (derniéra) 
pátek 20.2.  20:00 DVOUDENNÍ KARNEVAL - hraje Klasickej postup
sobota 21.2. 10:00 KARNEVAL PRO DĚTI DO 3 LET
sobota 21.2. 14:00 KARNEVAL PRO DĚTI OD 3 LET
sobota 21.2. 20:00 DVOUDENNÍ KARNEVAL - hraje Klasickej postup
sobota 28.2.   Prodaná nevěsta - Pyšely (derniéra)
sobota 7.3. 18:00 PRODANÁ NEVĚSTA - Lázně Toušeň (derniéra) 
sobota 21.3. 15:00 POHÁDKY DO KAPSY - Divadlo Ty-já-tr
sobota 21.3. 17:00 Prodaná nevěsta - Chrudim (derniéra)
neděle 22.3. 17:00 Valná hromada T. J. Sokol Lázně Toušeň
čtvrtek 2.4. 19:30 Poprask na laguně - Benešov
    IX. Národní přehlídka sokolských ochotnických divadel
pátek 17.4. 19:00 NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ - Divadlo Pod Petřínem
sobota 18.4. 10:00 5 ZA JEDNU -  DS Nová Generace Lázně Toušeň
  15:00 LESNÍ PŘÍBĚH - DS Maska Česká Skalice
  17:00 S TVOJÍ DCEROU NE - DS PODIVA - Podivín
pátek 24.4. 19:00 MORT
sobota 25.4. 10:00 KNOFLÍKOVÁ VÁLKA - Strunický ochotnický spolek
  15:00 PTAČÍ SRDCE - DS Tyl Rokycany
  18:00 CO VÁM KDO DÁ? - Spurníkův ochotnický soubor Sokola Litovel
  21:00  STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ - Divadelní soubor MiG - Mratín 
  22:30 :) společenská noc :)
neděle 26.4. 10:00  KLEC BLÁZNŮ - Ochotnické divadlo Opatov 
  15:00 KRÁLOVNIN PRSTEN - DS Sokol Předměřice nad Labem
  19:00 ZMATEK V PENZIONU DOMOV - Divadlo v Roztocké Jilemnice
sobota 9.5. 20:00 Pouťová zábava - pronájem Z. Šmejkalová
neděle 24.5. 15:00 SNĚHOVÁ KRÁLOVNA - DS Sokol Nové Veselí
  18:00 KDO „Z“ KOHO - DS Bazilišek benátský
sobota 30.5.   Soukromá akce - pronájem sokolovny
sobota 30.5. 14:00 Dětský den - Brandýs nad LAbe, 
neděle 31.5. 14:00 Dětský den - Smolíček - Dívadlo (15:00)
sobota 6.6.   Soukromá akce - pronájem sokolovny
úterý 16.6. 20:00 Poprask na laguně v Kosmonosech
středa 1.7. 20:30 PETR A LUCIE - Divadlo Perštýn + DS Toušeň
čtvrtek 2.7. 20:30 PETR A LUCIE - Divadlo Perštýn + DS Toušeň
sobota 11.7. 20:00 Poprask na laguně v Suchdole nad Lužnicí
neděle 12.7.   turistický výlet - Terezino údolí
sobota 25.7. 20:00 POPRASK NA LAGUNĚ
neděle 26.7. 15:00 Divadlo pro děti - Otázky netopýra Ušíka - Divadlo Krab
neděle 30.8. 15:00 JAK SI KUBA NEVZAL PRINCEZNU - DS Čelákovice
sobota 19.9. 18:00 Mort v Horních Počernicích
neděle 20.9. 15:00 NEOHROŽENÝ MIKEŠ  - DS Vojan Libice n. Cidlinou
pondělí 21.9. 9:00  Popelka v Benátkách nad Jizerou 
pondělí 21.9. 11:00 Popelka v Benátkách nad Jizerou
pondělí 21.9. 19:00 Popelka v Benátkách nad Jizerou
sobota 3.10. 18:00 Poprask na Laguně v Libici nad Cidlinou
neděle 4.10. 14:00 Prodaná nevěsta v Divadle ABC v Praze
neděle 11.10. 15:00 ZIMNÍ PŘÍHODY VČELÍCH MEDVÍDKŮ  - Divadlo Krapet
sobota 17.10. 19:00 MORT v Žižkovském divadle Járy Cimrmanna, Praha
čtvrtek 5.11. 19:30 MORT v Říčanech
neděle 8.11. 15:00 ČERT A KÁČA ALE TROCHU JINAK - DS DIPONA Louňovice
neděle 8.11. 18:00 Promítání studia LáTo
sobota 14.11. 20:00 MARTINSKÁ ZÁBAVA - hraje kapela Ládi Weyrostka + ochutnávka vín
pátek 20.11. 19:00 Míčoví kouzelníci - ples pronájem
sobota 21.11. 12:00 BARÁČNÍCI
sobota 28.11. 10:30 Rozsvícení Vánočního stromečku - Brandýs
sobota 28.11. 19:00 BLUESBADGER FESTIVAL
neděle 29.11. 16:30 Rozsvícení Vánočního stromečku - náves Toušeň
středa 2.12. 17:00 Mikulášská - Tesko Brandýs nad Labem
neděle 6.12. 14:00 Divadlo pro děti + vyhlášení soutěže + Mikuláš
neděle 6.12. 18:00 Promítání Studia Láto
neděle 13.12. 18:00 Kino na piazzetě Národního divadla
pátek 18.12. večer Poslední leč
neděle 27.12. 17:00 MORT - vánoční repríza s večerním posezením u cukroví 
  SOKOLOVNA LÁZNĚ TOUŠEŇ
  SKLENĚNÁ VILA, PARK PROFESORA PROCHÁZKY

 

 

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode