Flirt dance a orientální tanec

19.03.2015 19:00
Od roku 2001 jsem se vzdělávala pod vedením různých lektorů a od roku 2004 učím. I nyní se stále vzdělávám. Mám třetí, mistrovský stupeň Reiki, akreditace Ministerstva školství jako Poradce pro výživu, Poradce zdravého životního stylu a studuji třetím rokem obor Poradce v oblasti přírodní medicíny. Ráda poznávám i rozdílné styly výuky jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga, latinskoamerické tance, flamenco a další), ale dle mého názoru všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit se osobitě, nejen naučenými kroky. Důležitá je pohoda, osvobození se od všeho, co si nakládáme na ramena a cítit se příjemně v ženském kolektivu. 
Na sebe doporučuji oblečení umožňující volný pohyb: přiléhavé tričko/tílko a delší sukni pro orient, pro Flirt dance legíny případně doplněné kratší sukní, nebo čímkoli v čem se cítíte sexy a měkkými cvičkami, nebo ponožkami.
 

Flirt dance:

Propojíme relaxační protažení s posílením svalů, nadšením s jiskrou v oku a kapkou drzosti.. Flirt dance je krásná forma pohybu, získání kočičí vláčnosti i rafinovanosti, zjištění kolik energie se může skrývat v jednom jediném pohledu - a můžete být oblečené od hlavy až k patě. Stačí chvilku nepospíchat, naladit se na vlnu ženskosti, začít se vnímat jako znovu nalezenou bytost a objevit všechny její stránky, i ty nejhlubší, které jste se třeba zdráhala projevit. Flirt Dance dává odpočinek po náročném dni. V každé lekci je svižnější rozehřátí na začátek, spousta tančení, ale také protahování a relaxace inspirovaná pilates a jógou. 
 

Orientální tanec:

Kladu důraz na správné provedení prvků - aby Vám tanec dělal dobře po těle i na duši. Nezaměřuji se pouze na jeden styl. Na lekcích se vyřádíme při svižných skladbách a rytmech, odpočineme si rozvlněním těla při pomalých melodiích. Součástí lekcí je vždy protažení, roztančení, nové prvky a kombinace a závěrečné protažení na zemi. Ráda Vám trpělivě předám vše, co mi orientální tanec dává a ještě více: radost z pohybu, psychickou i fyzickou relaxaci, pozitivní energii… V každé z nás je dáma i rošťák, jemná bytost i temperamentní divoška a to vše tancem snadno vyjádříme i během improvizací. Ráda vás uvidím.
 
Johanka
 

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.