Karnevalový maraton je u konce

06.03.2016 16:27

Sobotní osmou hodinou večerní odstartoval poslední letošní ples v Lázních Toušeň. Místní divadelní spolek upořádal doslova karnevalový maraton, začínající v pátek 12. února divadelním plesem pro dospělé, po němž v sobotu následovaly dva pro dětské návštěvníky. První z nich byl věnován nejmenším do tří let, zatímco odpolední si užily starší děti. Sobotní večer opět patřil dospělým, kteří se mohli zúčastnit sokolského karnevalu.

Oba dva večery se nesly ve znamení safari a zoo, čemuž odpovídala také dvojice předtančení provedená členy a přáteli divadelního spolku. O hudební produkci se během obou večerů postarala místní skupina Druhej dech. Během sobotního večera si návštěvníci mohli užít taneční soutěž Drezura, při níž bylo jejich úkolem během hodiny vymyslet vlastní choreografii na přidělenou hudbu a předvést ji společnosti.

Jak je v Lázních Toušeň dobrým zvykem, zdejší se sešli v přátelské atmosféře a ochotně se zapojili jak do soutěže o nejlepší masku, tak do tomboly, kam výhry věnovaly firmy podporující činnost divadelního spolku.

 

 

 

Lenka Martinková

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.