Pozvání na festival do Indie

19.05.2012 21:00

Minulý týden dorazila našemu divadelnímu souboru pozvánka k účasti na 12. Mezinárodní dětský divadelní festival 2013 pořádaný v Bombaji v Indii od 4. do 7. ledna 2013. Ačkoliv jde o dětský festival, organizátoři projevili zájem o náš soubor již druhým rokem. Pozvánku z roku 2011 na festival do Nového Dílíí v Indii jsme ale tehdy kvůli velkým finančním nákladům museli odmítnout.

Tento divadelní festival je určen pro setkání 5 až 7 tisíc mladých divadelníků z Indie a zahraničí. Po dobu 4 dní budou probíhat představení, dílny a semináře. Účastníci zde mohou sdílet své nápady, sny, představy o budoucnosti, budou poznávat cizí jazyky, akce na jevišti, tanec a hudbu. V minulosti se festivalu zúčastnili soubory z Kanady, Chorvatska, Estonska, Německa, Izraele, Íránu, Malajsie, Nepálu, Nizozemí, Nigérie, Pakistánu, Polska, Rumunska, Ruska, Singapuru, Jižní Afriky, Slovinska, Srí Lanky, Turecka, Thajska, Velké Británie, Indie, Zimbabwe, Zambie, Bangladéše a Venezuely. 

Organizátoři zajišťují dopravu z letiště, ubytování, stravu a program po dobu festivalu. Letenky do Bombaje, cestovní pojištění, letištní taxy, víza, očkování a další náklady si hradí každý soubor sám.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Luboš Jakub, všechna práva vyhrazena.